Servisn├í a rev├şzna ─Źinnos┼ą

Starostlivos┼ą pre Va┼íe zariadenia

Starostlivos┼ą o dodan├ę zariadenia sa u n├ís mont├í┼żou nekon─Ź├ş. Zabezpe─Źujeme z├íru─Źn├Ż a poz├íru─Źn├Ż servis nami dod├ívanej technol├│gie.

Rev├şzie a┬ásk├║┼íky vyhraden├Żch technick├Żch zariaden├ş plynov├Żch, tlakov├Żch a elektrick├Żch.

Pre spr├ívny chod v├í┼ího zariadenia je potrebn├ę raz ro─Źne skontrolova┼ą spr├ívnos┼ą funkci├ş nastavenia, diagnostikova┼ą pr├şpadn├ę skryt├ę poruchy, urobi┼ą vizu├ílnu prehliadku tesnen├ş, spojov, at─Ć. Tak├íto starostlivos┼ą prin├í┼ía spr├ívnu, ekonomick├║ a bezpe─Źn├║ prev├ídzku zariaden├ş vo va┼íom u┼ż├şvan├ş.

Servisn├ę pr├íce s├║ vykon├ívan├ę certifikovan├Żmi a odborn├Żmi pracovn├şkmi.

Servisn├Ż z├ísah si m├┤┼żete objedna┼ą na ─Ź├şsle: +421 48 414 81 52

Odborn├ę prehliadky

Pre bytov├ę domy, priemyseln├ę budovy a v├Ą─Ź┼íie objekty je mo┼żn├ę uzavrie┼ą┬áservisn├║ zmluvu, kde sa celoro─Źne o v├í┼í objekt postar├íme my. Preberieme za v├ís povinnos┼ą myslie┼ą na pravideln├ę ro─Źn├ę rev├şzie, v pr├şpade poruchy je zabezpe─Źen├ę r├Żchle a efekt├şvne rie┼íenie probl├ęmu.

Zauj├şmaj├║ v├ís ceny za na┼íe slu┼żby?

Pri poskytovan├ş na┼íich slu┼żieb v oblasti rev├şzi├ş plynov├Żch zariaden├ş sa zameriavame nielen na kvalitu a d├┤kladnos┼ą, ale aj na transparentnos┼ą cien. N├í┼í cenn├şk rev├şzi├ş plynov├Żch zariaden├ş je vytvoren├Ż s oh─żadom na potreby a rozpo─Źet na┼íich klientov. Pon├║kame konkurencieschopn├ę ceny a garantujeme, ┼że dostanete najlep┼íiu mo┼żn├║ slu┼żbu za va┼íe peniaze.

Ch├ípeme, ┼że ka┼żd├ę zariadenie je ┼ípecifick├ę a ka┼żd├Ż klient m├í rozli─Źn├ę po┼żiadavky. Preto sa sna┼ż├şme pon├║ka┼ą individu├ílne prisp├┤soben├ę rie┼íenia, ktor├ę zodpovedaj├║ va┼íim ┼ípecifick├Żm potreb├ím. Na┼ía ponuka zah┼Ľ┼ła ┼íirok├Ż rozsah slu┼żieb ÔÇô od z├íkladnej kontroly funk─Źnosti a┼ż po komplexn├ę technick├ę rev├şzie. Bez oh─żadu na to, ─Źi ide o jednoduch├║ alebo komplexn├║ rev├şziu, n├í┼í cenn├şk je navrhnut├Ż tak, aby odzrkad─żoval potrebn├Ż ─Źas, materi├íly a expert├şzu, ktor├ę s├║ potrebn├ę na zabezpe─Źenie najvy┼í┼íej kvality slu┼żieb.

Sme si vedom├ş, ┼że ot├ízky bezpe─Źnosti a efekt├şvnosti s├║ pri rev├şzi├ích plynov├Żch zariaden├ş k─ż├║─Źov├ę. Preto na┼íi technici neust├íle sleduj├║ a dodr┼żiavaj├║ najnov┼íie bezpe─Źnostn├ę normy a predpisy. Zabezpe─Źujeme, aby v┼íetky rev├şzie boli vykonan├ę v s├║lade s aktu├ílnymi predpismi, a aby va┼íe zariadenia boli bezpe─Źn├ę a spo─żahliv├ę.

Z├ív├Ązok k vysok├Żm ┼ítandardom kvality, transparentnos┼ą cenn├şka a individu├ílny pr├şstup k na┼íim z├íkazn├şkom ÔÇô to s├║ hlavn├ę d├┤vody, pre─Źo si vybra┼ą na┼íu spolo─Źnos┼ą pre rev├şzie a servis va┼íich plynov├Żch, tlakov├Żch a┬áelektrick├Żch zariaden├ş. Pre viac inform├íci├ş o na┼íich slu┼żb├ích a cenn├şku n├ís kontaktujte. Sme tu pre v├ís, aby sme zabezpe─Źili, ┼że va┼íe zariadenia bud├║ v┼żdy fungova┼ą bezpe─Źne a efekt├şvne.